Ales - pompy także dla Ciebie


Idź do treści

Akcesoria

Sterownik pływakowy

Urządzenie stosowane w pompach jednofazowych. Steruje wpompowywaniem i wypompowywaniem wody do/ze zbiorników i cystern. Kierując się w stronę powierzchni rozłącza pompę w przypadku obniżenia poziomu wody i załącza, gdy poziom wody się podniesie.

Sterownik LP3

Sterownik przeznaczony do pomp hydroforowych. Poprzez kontrolę ciśnienia pracy pompy, zabezpiecza ja przed praca na sucho. Nie zastępuje wyłącznika ciśnieniowego. Jest tylko urządzeniem uzupełniajacym pracę zestawu wyposażonego w wyłącznik ciśnieniowy.

Wyłącznik ciśnieniowy PM5

Wyłączniki ciśnieniowe PM/5 przeznaczone do automatycznego załączania i wyłączania silników elektrycznych głównie pomp hydroforowych, głębinowych oraz sprężarek i kompresorów. Solidna konstrukcja zapewnia długą i bezawaryjną eksploatację. Ruchome przyłącze 1/4" pozwala na bezproblemowy montaż lub wymianę. Dwie śruby regulacyjne pozwalają ustawić osobno ciśnienie załączania i wyłączania.

Występuje w wersji 230V i 380V (PT5)

Armaturka 5-cio drożna

Armaturki pięciodrożne, stosowane w instalacjach wodnych z pompą hydroforową, głębinową itp.Armaturka posiada pięć wyjść: - dwa wyjścia 1" gwint wewnętrzny - jedno wyjście 1" gwint zewnętrzny - jedno wyjście 1/4" gwint wewnętrzny (miejsce na manometr 1/4") - jedno wyjście 1/4" gwint zewnętrzny ( miejsce na wyłacznik ciśnieniowy 1/4")

Węże w oplocie stalowym

Łącza antywibracyjne przeznaczone do połączeń rozłącznych. Znajdują zastosowanie w domowych instalacjach wodnych, systemach dystrybucji wody do urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych. Ich główne zastosowanie to połączenie pompy wodnej i zbiornika w zestawach hydroforowych. Wykonane z naturalnej gumy i stalowej plecionki. Dostępne w różnych długościach, w wersji z kolanem lub bez.

Kryzy

Kołnierze przyłączeniowe do pomp SKA

Silniki do pomp głębinowych

Zestaw naprawczy EWGU

Komplet części potrzebnych do naprawy pomp ślimakowych. W skład kompletu w chodzi: slimak, sprzęgło, guma.

Zawór zwrotny

Solidny mosiężny zawór zwrotny z mosiężnym trzpieniem. Dostępny w rozmiarach 1'', 5/4'', w wersji z koszem lub bez.

LCA

Łącznik ciśnieniowy produkowany w trzech typach różniących sie zakresem pracy. Przeznaczony do sterowania urządzeniami ciśnieniowymi, utrzymujących ciśnienie czynnika w stałych, określonmych granicach. Stosowany w pompach i kompresorach. Solidna konstrukcja to gwarancja długotrwałej pracy.

Membrana - przepona gumowa do zbiorników AQUASYSTEM

Membrana wymienna przepona gumowa do zbiorników hydroforowych o pojemności od 20 do 500L
Zużyty gumowy worek bardzo łatwo wymienić na nowy. Ze względu na specjalny dobór materiałów,
wysokiej jakości gumy przepona jest atestowana dla celów spożywczych,oraz wytrzymała na zużycie.

Strona główna | O nas | Pompy | Zestawy hydroforowe | Zbiorniki | Akcesoria | Kontakt | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego